lgbt danışma hattı
lgbt destek ürün satış

HABERLER


Homofobi, Bifobi ve Transfobiye Karşı #Biriz!


SPoD olarak bu sene de 17 Mayıs Uluslararası Homofobi, Bifobi ve Transfobi Karşıtı Gün’ü “Tek bir gün bize yetmez!” diyerek bütün bir haftaya yayıyoruz ve bu anlamlı haftada bütün LGBTİ+ları, hak savunucularını ve LGBTİ+ dostu insanları ayrımcılığa, baskı ve şiddete karşı bir arada durmaya davet ediyoruz.


9. Bahar Semineri'ne Davetlisiniz!


Bu yıl 9.su düzenlenecek olan SPoD Bahar Seminerleri, “Ana Akıma Çentik: Bedenlerimiz, Duygularımız, Başkalıklarımız ve Mücadelemiz” teması ile 4-5 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleşecek.


Zümrüdü Cinsellik Atölyesi Devam Ediyor!


12 Şubat 2019 itibariyle başlayan Zümrüdü Cinsellik Atölyesi'nin 30 Nisan'daki oturumunda Hatice Amazon'un kolaylaştırıcılığıyla Av. Hatice Demir ve Av. Zerrin Duralı'nın sunumuyla LGBTİ+lar için Adalete Erişimde Güncel Başlıklar konuşulacak. Katılım için atolye@spod.org.tr e-posta adresine, e-posta başlığına “Zümrüt” yazarak başvurabilir ve detaylı içeriğe erişebilirsiniz.


Türkçe Edebiyata Queer(den) Bakış Serisi 6. Oturumuyla Devam Ediyor!


SPoD’un “Türkçe Edebiyata Queer(den) Bakış” serisinin 6. Oturumu 2 Mayıs'ta gerçekleşiyor. İpek Şahinler'in yürütücülüğündeki bu oturumda Sevgi Soysal'ın 'Tante Rosa' metni tartışılacak.

Haberlerin devamı için tıklayınız

Bizi Takip Edin:ÇATI / AĞLAR

img
img
img
img