7 Haziran Pazar Günü Mesafesiz Sohbetler'de Buluşuyoruz!

img

Evlerimizde kaldığımız, fiziksel mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Fiziksel mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız. 

Mesafesiz Sohbetler her pazar saat 14.30’da başlayacak ve 1 saat sürecektir.

Bu hafta Mesafesiz Sohbetler'de kimi zaman arzuladığımız kimi zaman korktuğumuz yalnızlık üzerine konuşuyoruz. Yalnızlık tercih midir? Yoksa yönelim mi? Duygusal temas mı yalnızlığı giderir yoksa fiziksel temas mı? 7 Haziran Pazar günü saat 14.30’daki sohbete katılmak için  6 Haziran Cumartesi günü saat 21.00'a kadar burada yer alan formu doldurarak kayıt olabilirsiniz.

Sohbet görüntülü ve sesli olarak Zoom üzerinden ilerleyecektir.


Ek Görseller